V obecních bytech pokračuje instalace detektorů …

V obecních bytech pokračuje instalace detektorů oxidu uhelnatého a požárních hlásičů nakoupených z ostravského rozpočtu za zhruba 2,2 milionů korun.
V pondělí 12. března začali s realizací prací v obvodu Michálkovice.

„Zapojili jsme se do programu města a detektory vybavíme pro zvýšení bezpečnosti našich více než osmdesát bytů. Samotnou instalaci zařízení provádějí pracovníci našeho obvodu a dokončí ji do konce tohoto měsíce. V závěru loňského roku jsme do naši správy převzali dva nové bytové domy s dalšími devíti bytovými jednotkami. Samozřejmě i do nich naistalujeme hlásiče požáru, a to na náklady městského obvodu,“ řekl starosta Michálkovic Martin Juroška.

Připomínám, že po vyhodnocení první vlny instalace bude následovat její pokračování, viz. citace ostravského primátora Tomáše Macury:

„Záměrem města je v zájmu zvýšení bezpečnosti svých občanů a ochrany svého majetku mít nainstalovány detektory ve všech obecních bytech. Počítáme proto s tím, že po vyhodnocení zkušeností ze současné “první vlny“, oslovíme znovu všechny městské obvody s opakovanou nabídkou nákupu těchto zařízení i pro další byty v jejich správě. Těší mě, že svůj zájem již indikují i ty městské obvody, které se do loňské výzvy nezapojily,…“

Comments are closed.

Facebook

Sledujte nás na našem Facebooku
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat